Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, 2009 yılında Nedim Gümüşgerdan ve Y. Mimar Gabi Elmas tarafından kurulmuştur ve 10 yılda 25 proje tamamlanmıştır. Projelerini İstanbul Anadolu Yakası’nda, özellikle İstanbul’un hızla gelişen ve büyüyen bölgesi Pendik Kurtköy’de geliştiren Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, yakın dönemde İstanbul Anadolu Yakası’nın kentsel dönüşüm noktalarında da projeler geliştirmiştir.

Yaşanabilir ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek gayrimenkul projeleri geliştiren Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, 10 yılda başarıyla tamamladığı 25 projeden edindiği bilgi ve tecrübelerini, Optimum Yatırım Geliştirme AŞ çalışanlarının uzmanlıklarıyla birleştirerek; insana ve doğaya değer veren, yatırım getirisi yüksek projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Misyon

Müşterilerini, yatırımcı ve çalışanlarını tatmin eden, mevcut gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken; konut sahiplerinin satış sonrası ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Çevreye ve kanunlara saygılı tutumlarla ilerlerken, koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak, her projede malzeme, tasarım ve işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutarak ileri teknolojilerle deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları sağlamak Optimum Yatırım Geliştirme AŞ’nin misyonları arasında yer alır.

Vizyon

Optimum Yatırım Geliştirme AŞ; müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları arasında güven sağlayan, şeffaf, sorumlu iş ahlakını ve dürüstlüğünü ilke edinmiştir.

Müşterilerin ve yatırımcıların beklentilerini eksiksiz karşılayıp, her yeni projede etkin ve gerçekçi çözümlerle mimari yapıyı koruyarak yaşam inşa eden, sürekli gelişime kaynak vererek sektörel gelişmeleri yakından takip eden Optimum Yatırım Geliştirme AŞ, imza attığı güvenilir ve değer katan projelerle "en iyi" olmayı hedefler.

YOL TARİFİ AL