Lokasyon: Pendik - Kurtköy
Teslim: Yaşam Başladı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na bir durak mesafede, Kurtköy’ün merkezinde ve kısa zaman içerisinde hayata geçirilecek olan metro istasyonunun hemen önünde yer alan OptimumMETRO hayatla her an bağlantıda olmanızı sağlayacak.

Mimarisi ve iç donanımları ile bölgede fark yaratacak olan OptimumMETRO da farklı ölçü ve özelliklerde 1+1, 1,5+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri, her daire tipinde yer alan yeşil alan kullanımı ve buna ek olarak teras kullanım avantajlarıyla şehrin içinde huzuru ve dinginliği yakalayacaksınız.

Yaşamın içinde bir yaşam merkezi olarak açık ve kapalı havuz, fitness center, açık ve kapalı otopark ve 7/24 güvenlik imkanlarıyla zamanı siz yönetecek ve evinizin keyfini her an süreceksiniz. Buna ek olarak konutların altında yer alan, günlük ihtiyaçlara pratik çözümler sunan alışveriş ve yeme içme alanlarından oluşan ticari üniteler de projenin değerini arttırıyor.

OptimumMETRO projemiz E5’e 12 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dk, Viaport AVM’ye 4 dk ve Pendik Denizyolu’na 10 dk mesafeli ulaşım avantajlarına sahip olmakla birlikte çevresinde , Viaport AVM, Neomarin AVM, Atlantis AVM ve Pendorya AVM gibi yaşam merkezleri konumlanıyor.

Proje Tipi

Konut + Ticari

Arsa Alanı

3.329 m²

İnşaat Alanı

14.604 m²

Yeşil Alan

1.400 m²

Toplam Ünite Sayısı

100

Ünite Tipleri

1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve ticari üniteler

Proje Galerisi

YOL TARİFİ AL